Klienci Probe Poland to m. in.:


Young Digital Planet Tomo Group Wirtualna Polska 42 Raw and Happy Sescom Eurozet tirrotti Effii Rubika A1 Ergo Hestia Medyka 24 One Eleven Brakeburn

Nasi Klienci o nas:

Współpracując z paniami Jowitą Radzińską i Małgorzatą Radziszewską w ramach badań Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości na temat perspektyw i barier rozwoju mediacji w sprawach karnych w Polsce w opiniach sędziów, miałyśmy okazję przekonać się o ich niezwykłej wnikliwości i kreatywności przy tworzeniu scenariusza badań fokusowych. Dyskusje w czterech grupach sędziów były prowadzone profesjonalnie, z wielkim wyczuciem problematyki mediacji i kulturą. Opracowany raport z badań miał wysoki poziom merytoryczny, a jego forma – prezentacja w ciekawej formie graficznej – pozwoliła na jego wykorzystanie w trakcie kilku spotkań naukowych i konferencji. Sprawność i skuteczność przeprowadzenia tych badań przekonała do powierzenia obu paniom przeprowadzenia kolejnych dyskusji fokusowych, tym razem w czterech grupach prokuratorów. Przebiegły one równie sprawnie, a raport – również w formie ciekawej prezentacji – był znakomity. Warto wspomnieć również o solidności i terminowości przeprowadzenia badań. Z tych względów planujemy dalszą współpracę z paniami Jowitą Radzińską i Małgorzatą Radziszewską przy kolejnym temacie badawczym.


Prof. dr hab. Dobrochna Wójcik
Dr Beata Czarnecka-Dzialuk
Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, Warszawa


Współpracuję z badaczkami z firmy Probe Poland od ponad roku i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, dbałości o terminy i metodologiczne szczegóły.
Po zrealizowaniu kilku projektów zarówno w Polsce jaki i Europie Wschodniej muszę przyznać, że taki poziom współpracy ciężko uzyskać w dużych agencjach badawczych.
Mogę śmiało polecić robienie badań z Probe Poland!


Rafał Kwiatek
Analityk Badacz Rynku
Young Digital Planet SA


Współpraca z Probe Poland przebiegała bardzo dobrze. Firma elastycznie dostosowała się do indywidualnego charakteru  prowadzonych badań, istotnie wpływając na kształt końcowego raportu.


Marek Tobota
Account Manager
TOMO GROUP


Moja współpraca z Jowitą Radzińską przy projektach prowadzonych przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich rozpoczęła się wraz z badaniem społecznym dotyczącym dostępności wyborów powszechnych dla osób starszych i z niepełnosprawnością. Były to pierwsze badania realizowane w ramach działań RPO jako Organu ds. Równego Traktowania, dlatego też pomoc merytoryczna Jowity była bardzo przydatna, a poziom przygotowania i przeprowadzenia wywiadów wyznaczyły pełen pułap, który stanowił dobry punkt odniesienia przy kolejnych badaniach. Miałyśmy też okazję bezpośrednio współpracować przy badaniu dotyczącym sytuacji osób starszych na rynku usług finansowych. Raport z badań został uzupełniony o klika rozdziałów ujmujących temat z różnych perspektyw. Jowita została zaproszona do bycia współautorką artykułu łączącego analizę prawną i etyczną przekazu reklam produktów finansowych kierowanych do osób starszych. Był to rozdział, który redaktorka całego raportu opatrzyła komentarzem „świetne”.  


Anna Chabiera
specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, koordynuje prace związane z projektami badawczymi BRPO


Współpracuję z Gosią Radziszewską od lat. Badania realizowane przez Gosię są przeprowadzane profesjonalnie, zgodnie ze sztuką badawczą i co ważne – we wspaniałej atmosferze.


Maria Gerszewska
Kierownik Wydziału Badań Rynkowych
Orange


Małgosia Radziszewska wyróżnia się umiejętnością projektowania, przygotowywania i realizowania badań rzeczywiście dopasowanych do specyficznych potrzeb badanej branży. Jej otwartość na każdym etapie procesu badawczego, a także umiejętność dojrzenia szerszego kontekstu badań w strategii firmy czynią z Małgosi świetnego przewodnika w komunikacji często trudnych wyników i pracy nad nimi z klientami wewnętrznymi.


Radosław Ziółek
Dyrektor Działu Badań i Analiz Programowych
TVN SA


Pracowałem z Gosią wiele razy.
Jest wybitnym znawcą badań, potrafi dobrać badanie do potrzeby klienta, dopasować narzędzia badawcze tak, aby pomóc, a nie żeby zrealizować kolejne zlecenie. Praca z nią to ogromna przyjemność, podczas setki wspólnych fokusów Gosia nauczyła mnie, że badanie jest drogą do sukcesu, a nie kolejną pozycją w biznesplanie.
Niech najlepszą rekomendacją będzie to, że dziś na pytanie: komu zlecamy badanie, odpowiadam: nieważne jakiej firmie, ważne, żeby na czele zespołu badawczego stała Małgosia Radziszewska!


Adam Fijałkowski
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor programu i promocji
Grupa Radiowa Agory


Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Gosią Radziszewską, z którą miałem okazję realizować kilkanaście projektów badawczych z zakresu tworzenia produktów, komunikacji i przede wszystkim badania potrzeb klientów. Gosię cenię szczególnie wysoko za wyjątkową kreatywność w podejściu do zagadnień badawczych oraz niebywały profesjonalizm. 


Maciej Borecki
Kierownik Zespołu Badań Marketingowych
Totalizator Sportowy


Kontakt

dane kontaktowe

Nasza misja

Dobre projekty,
które budują sukces
strategii.